Zygmunt I Stary / Zygmunt II August. Denar 1547, 1554, Gdańsk, zestaw 2 monet (213)

184,00 zł

Cena wywoławcza:
150,00 zł

2020-03-14

Zestaw 2 rzadszych roczników denarów gdańskich.

W pełni czytelne egzemplarz. Patyna.

Kopicki 7260 (R4)/7350 (R4); Tyszkiewicz 8 mk

Stan zachowania 3+
Waga Ag

Zygmunt I Stary
Aukcja 24 - sesja I
213
2020-03-14