Aleksander III. Medal pośmiertny 1881-1894, Warszawa, wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra III,
172,50 zł
Cena wywoławcza:
120,00 zł
2020-03-14

Aw.: Głowa cara w prawo, poniżej gałązka i napis: ИМР. АЛЕКСАНДРЪ III
Rw.: Daty 1881 - 1894 pod koroną, poniżej krzyż

Patyna.

Diakov 1094.1

Stan zachowania: 3+

Waga: 10,06 g Ag

Rosja
Aukcja 24 - sesja I
1054
2020-03-14