Rosja. Mikołaj II. Rubel 1913, Petersburg 300-lecie Dynastii Romanowów, stempel głęboki
Cena wywoławcza:
350 PLN
504 PLN
2019-12-14
Aw.: Głowy carów na wprost.
Rw.: Dwugłowy orzeł rosyjski. Nominał i data 1613-1913
Odmiana wybita stemplem głębokim.
Dużo połysku menniczego, złotawa patyna. Przyjemny dla oka egzemplarz.
Bitkin 336
Stan zachowania:
2+
20,04 g Ag