Rosja. Mikołaj II. Rubel 1913, Petersburg 300-lecie Dynastii Romanowów, stempel głęboki NGC MS63
Cena wywoławcza:
700 PLN
1 560 PLN
2019-12-14
Aw.: Głowy carów na wprost.
Rw.: Dwugłowy orzeł rosyjski. Nominał i data 1613-1913
Odmiana wybita stemplem głębokim.
Znakomicie zachowany egzemplarz. Ładna, delikatna patyna podkreślająca detale monety, przebijający połysk menniczy.
Bitkin 336
Stan zachowania:
NGC MS63