Niemcy, Braunschweig-Wolfenbüttel. 12 mariengroschen 1699
Cena wywoławcza:
120 PLN
312 PLN
2019-03-18
Ładny egzemplarz. Delikatny połysk, patyna.
Stan zachowania:
2-
6,46 g Ag