PRL. PRÓBA mosiądz 10 złotych 1989 (1318)

862,50 zł

Cena wywoławcza:
500,00 zł

2019-03-17

Bardzo rzadka moneta wybita w mosiądzu, w nieznanym nakładzie.

Na rewersie wypukły napis PRÓBA. Nakład nieznany. Niezmiernie rzadka moneta.

Patyna, połysk.

Parchimowicz P288b (c.a.)

Stan zachowania 1-
Waga 4,26 g mosiądz

KOLEKCJA monety PRÓBNE PRL
Aukcja 19 - sesja II
1318
2019-03-17