PRL. PRÓBA mosiądz 10 złotych 1989 NGC MS62 (1317)

724,50 zł

Cena wywoławcza:
580,00 zł

2019-03-17

Bardzo rzadka odmiana monety wybitej w mosiądzu w nieznanym nakładzie.

Na rewersie wypukły napis PRÓBA. Niezmiernie rzadka moneta.

Pięknie zachowany egzemplarz. Delikatna patyna.

Parchimowicz P288b (c.a.)

Stan zachowania NGC MS62

KOLEKCJA monety PRÓBNE PRL
Aukcja 19 - sesja II
1317
2019-03-17