PRL. PRÓBA miedzionikiel 10 złotych 1964 Kazimierz Wielki (bez napisu PRÓBA) NGC MS63 (1310)

862,50 zł

Cena wywoławcza:
600,00 zł

2019-03-17

Odmiana bez napisu próba.

Menniczy egzemplarz połysk, delikatna patyna.

Rzadka  i dodatkowo w wyśmienitym stanie zachowania.

Parchimowicz P241b

Stan zachowania NGC MS63

KOLEKCJA monety PRÓBNE PRL
Aukcja 19 - sesja II
1310
2019-03-17