PRL. PRÓBA miedzionikiel 10 złotych 1964 Kazimierz Wielki (bez napisu PRÓBA) NGC MS63
Cena wywoławcza:
600 PLN
900 PLN
2019-03-17
Odmiana bez napisu próba.
Menniczy egzemplarz połysk, delikatna patyna.
Rzadka i dodatkowo w wyśmienitym stanie zachowania.
Parchimowicz P241b
Stan zachowania:
NGC MS63