Niemcy, Sachsen, Altenburg. 5 Marek 1901 A, Berlin NGC AU58 (2343)

2 357,50 zł

Cena wywoławcza:
1 500,00 zł

2018-12-17

Tylko 2 egzemplarz ocenione wyżej przez firmę NGC. Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, patyna. Dużej rzadkości

Weege 139

Stan zachowania NGC AU58

Niemcy
Aukcja 18 - sesja III
2343
2018-12-17