Niderlandy, Zeeland. Silberdukat 1792
Cena wywoławcza:
100 PLN
324 PLN
2018-12-17
Drobne ryski, patyna.
Delmonte 976; Davenport 1848
Stan zachowania:
27,79 g Ag