Niderlandy, Gelderu. Silberdukat 1660
Cena wywoławcza:
180 PLN
348 PLN
2018-12-17
Połysk menniczy w tle, patyna.
Delmonte 962; Davenport 4890
Stan zachowania:
3+
27,88 g Ag