Niderlandy, Westfriesland. Silberdukat 1672
Cena wywoławcza:
150 PLN
444 PLN
2018-12-17
Delikatny połysk w tle, patyna.
Delmonte 970; Davenport 4906
Stan zachowania:
27,94 g Ag