Niderlandy, Utrecht. Silberdukat 1803
Cena wywoławcza:
150 PLN
384 PLN
2018-12-17
Przyzwoicie zachowane detale, patyna.
Delmonte 982; Davenport 225
Stan zachowania:
28,06 g Ag