Austria. Maria Teresa. Talar 1780 (stare bicie), Gunzburg
Cena wywoławcza:
300 PLN
552 PLN
2018-12-17
Odmiana z broszką na sukni bez korali.
Stare bicie z końca XVIII w. (1783-1795)
Stan zachowania:
2-
27,90 g Ag