Odznaka . 1 Pułk Saperów Legionowych
Cena wywoławcza:
500 PLN
1 560 PLN
2018-09-09
Późniejsze bicie oryginalnym stemplem, nakrętka sygnowana G. Sosnowski.
Biały metal, wymiary 44 x 44 mm.
Mocowanie w postaci gwintowanego słupka, nakrętka dobierana. Bardzo dobry stan zachowania.