Mikołaj I / Alex. I Rosja. Połuszka 1858, 2 x 1/2 kopiejki (1841+1843), kopiejka 1853, kopiejka 1853, Petersburg
103,50 zł
Cena wywoławcza:
40,00 zł
2019-06-15

Zestaw 4 monet.

Patyna

Stan zachowania: 3/3+

Waga: Cu

Rosja
Aukcja 20 - sesja I
811
2019-06-15