Zakon Krzyżacki. Johann von Tiefen. Grosz b.d. (1489-1497), Królewiec
Cena wywoławcza:
300 PLN
492 PLN
2019-06-15
Aw.: MAGST IOHNS DE TIFENI
Rw.: MONETA DNORVM PRVS
Bardzo ładny czytelny egzemplarz, połysk, patyna. Rzadki.
Stan zachowania:
3+/2-
1,62 g Ag