Rosja. 1-2 kopiejki 1810-1851 – zestaw 14 sztuk
Cena wywoławcza:
100 PLN
456 PLN
2018-12-15
Różne mennice i roczniki 1810-1851.
Patyna, resztki połysku.
Stan zachowania:
1-/3+