Rosja. Paweł I. 1-2 kopiejki 1797-1801 – zestaw 8 sztuk
Cena wywoławcza:
80 PLN
312 PLN
2018-12-15
Różne mennice i roczniki 1797-1801.
Patyna, resztki połysku.
Stan zachowania:
2/3+