Polska. Zestaw drobnych monet XVIII-XIX wiek – zestaw 15 szt. (789)

305,90 zł

Cena wywoławcza:
40,00 zł

2018-12-15

Patyna. Różne mennice i roczniki.

Stan zachowania 3+/4+

Polska XIX w. / Rosja
Aukcja 18 - sesja I
789
2018-12-15