Księstwo Warszawskie. 10 groszy + 5 groszy 1812 IB, Warszawa – zestaw 4 szt.
235,75 zł
Cena wywoławcza:
100,00 zł
2018-12-15

Patyna. Czytelne egzemplarze.

Stan zachowania: 3+

Waga: Ag

Księstwo Warszawskie
Aukcja 18 - sesja I
679
2018-12-15