Rosja Mikołaj ll. Kopiejki, Petersburg, różne lata, zestaw 26 szt. (1032)

230,00 zł

Cena wywoławcza:
40,00 zł

2018-12-15

Zestaw 26 monet w stanie od 3 do 2-. Różne lata.
Brązowa patyna, ładne egzemplarze.

Stan zachowania 2-/3
Waga Cu

Rosja
Aukcja 18 - sesja I
1032
2018-12-15