Rosja Mikołaj ll. 2 kopiejki, Petersburg, różne lata, zestaw 23 szt. (1030)

132,25 zł

Cena wywoławcza:
20,00 zł

2018-12-15

Zestaw 23 monet w stanie 3 do 2-. Różne lata.
Brązowa patyna

Stan zachowania 3/3+
Waga Cu

Rosja
Aukcja 18 - sesja I
1030
2018-12-15