II RP. 1 złoty 1925. Kropka po dacie NGC MS66 (MAX) RZADKOŚĆ
Cena wywoławcza:
5 000 PLN
8 700 PLN
2018-10-27
Ekstremalnie wysoka nota gradingowa MS 66 – najwyższa na świecie. Gabinetowy stan zachowania. Moneta z kolorową patyna przy rancie i pięknym połyskiem menniczym. Niezmiernie rzadka w takim stanie zachowania.
Fischer OB 009; Parchimowicz 109d