PRL. 2 złote 1973 Jagody NGC MS64
Cena wywoławcza:
70 PLN
127 PLN
Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy i wspaniale zachowane detale. Delikatna patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.
Fischer OB 041
Stan zachowania:
NGC MS64