PRL. 20 złotych 1983 Marceli Nowotko PCGS MS66
Cena wywoławcza:
200 PLN
230 PLN
Druga najwyższa nota gradingowa na świecie. Tylko jeden egzemplarz został oceniony wyżej przez firmę PCGS. Menniczy egzemplarz. Intensywny połysk menniczy i wspaniale zachowane detale. Delikatnapatyna. Najrzadszy rocznik.
Fischer OB 071
Fischer OB 071
Stan zachowania:
PCGS MS66