Rosja. Mikołaj ll. 1/4 kopiejki 1900 СПБ, Petersburg NGC MS64 BN
Cena wywoławcza:
200 PLN
253 PLN
Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.
Bitkin 311
Stan zachowania:
NGC MS64 BN