Rosja. Mikołaj ll. 1/2 kopiejki 1913 СПБ, Petersburg NGC MS64 BN
Cena wywoławcza:
200 PLN
230 PLN
Wysoka nota gradingowa. Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.
Bitkin 273
Stan zachowania:
NGC MS64 BN