Rosja. Mikołaj ll. 1/2 kopiejki 1899 СПБ, Petersburg NGC AU58 BN
Cena wywoławcza:
150 PLN
184 PLN
Bardzo ładny egzemplarz z zachowanym połyskiem menniczym i ładną prezencją detali. Patyna. Rzadki w takim stanie zachowania.
Bitkin 310
Stan zachowania:
NGC AU58 BN