Rosja. Mikołaj ll. 2 kopiejki 1915 СПБ, Petersburg NGC MS64 RB
Cena wywoławcza:
200 PLN
230 PLN
Odmiana koloru RB. Wspaniale zachowane detale, wysoki MS. Piękny, menniczy egzemplarz, delikatna brązowo-czerwona patyna.
Bitkin 245
Stan zachowania:
NGC MS64 RB