Rosja. Mikołaj ll. 2 kopiejki 1914 СПБ, Petersburg NGC MS65 BN
Cena wywoławcza:
200 PLN
322 PLN
Druga najwyższa nota gradingowa na świecie. Tylko trzy egzemplarze zostały ocenione wyżej przez firmę NGC. Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.
Bitkin 244
Stan zachowania:
NGC MS65 BN