Rosja. Mikołaj ll. 2 kopiejki 1913 СПБ, Petersburg NGC MS64 RB
Cena wywoławcza:
200 PLN
391 PLN
Wspaniale zachowany egzemplarz z dużą ilością naturalnego koloru miedzi i dużą ilością połysku menniczego. Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.
Bitkin 243
Stan zachowania:
NGC MS64 RB