Rosja. Mikołaj ll. 3 kopiejki 1914 СПБ, Petersburg NGC MS63 BN
Cena wywoławcza:
200 PLN
322 PLN
Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.
Bitkin 227
Stan zachowania:
NGC MS63 BN