Rosja. Mikołaj ll. Rubel 1913 ВС, 300-lecie Dynastii Romanowów PCGS MS63
Cena wywoławcza:
900 PLN
1 150 PLN
Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania. Odmiana wybita stemplem głębokim.
Bitkin 336
Stan zachowania:
PCGS MS63