Rosja. Aleksander lll. 1/4 kopiejki 1892 СПБ, Petersburg NGC MS65 RD (MAX)
Cena wywoławcza:
300 PLN
483 PLN
Najwyższa nota gradingowa na świecie dla tej monety w kolorze RD. Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.
Bitkin 215
Stan zachowania:
NGC MS65 RD (MAX)