USA. 20 dolarów 1900 Filadelfia NGC MS63
5 750,00 zł
Cena wywoławcza:
5 000,00 zł
2016-05-07

Menniczy egzemplarz, przepiękna satynowa patyna. Wspaniale prezentujący się moneta. Złoto.

Friedberg 177

Stan zachowania: NGC MS63

Waga: Złoto

Monety Świata
Aukcja 9e Grading
921
2016-05-07