USA. 20 dolarów 1900 Filadelfia NGC MS63
Cena wywoławcza:
5 000 PLN
5 750 PLN
2016-05-07
Menniczy egzemplarz, przepiękna satynowa patyna. Wspaniale prezentujący się moneta. Złoto.
Literatura: Friedberg 177
Stan zachowania:
NGC MS63
Złoto
Złoto