Turcja. 1/4 Zeri Mahbub 1223/1 PCGS MS63
Cena wywoławcza:
500 PLN
575 PLN
2016-05-07
Menniczy egzemplarz z delikatną czerwonawą patyną. Delikatne uszkodzenia rantu.
Literatura: KM 605
Stan zachowania:
PCGS MS63
Złoto
Złoto