Polska po 1945. Jan Paweł II Papież zestaw 1988, Au, X lat Pontyfikatu

Cena wywoławcza:
15 000  PLN
19 665  PLN
2015-05-23

W skład zestawu wchodzą cztery monety:
10 000 zł 1988 Jan Paweł II, w. 31,1 g Au .999
5 000 zł 1988 Jan Paweł II, w. 15,5 g Au .999
2 000 zł 1988 Jan Paweł II, w. 7,7 g Au .999, nalot
1 000 zł 1988 Jan Paweł II, w. 3,1 g Au .999, mikroryski

Zestaw w eleganckim pudełku z certyfikatem NBP.
Nakład: 1 000 szt.

Parch. 340,353,356,366a; Friedb.: 137,138,139, 140

Literatura: Parch. 340,353,356,366a; Friedb.: 137,138,139, 140
Stan zachowania: L
Waga: - Au .999
Średnica: -
Metal: Au .999
Nr aukcji: Aukcja 7
Lot: 373
Data aukcji: 2015-05-23