WM Gdańsk / Danzig Zestaw: 10 fenigów 1920 mała cyfra i 10 fenigów 1920 duża cyfra z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego (356)

4 600,00 zł

Cena wywoławcza:
1 500,00 zł

2015-05-23

Monety godne polecenia, z doskonałą proweniencją.

Monety bez większych uszkodzeń i bez śladów korozji, z dobrymi detalami co rzadko się zdarza w przypadku monet cynkowych.

1: śr. 22,0 mm; w. 1,96 g
2: śr. 22,0 mm; w. 2,10 g

Parchimowicz 51, 52

Stan zachowania 2
Waga - cynk
Średnica -

Wolne Miasto Gdańsk / Danzig
Aukcja 7
356
2015-05-23