Rosja. 10 rubli, Czerwoniec 1980, stempel lustrzany
6 900,00 zł
Cena wywoławcza:
3 000,00 zł
2015-05-23

Czerwoniec (odp. 10 rubli cara Mikołaja II) wybijany przez władze ZSRR w 1923, a potem w latach 70-tych
i 80-tych XX w. Bardzo rzadki wariant wybity stemplem lustrzanym.

Friedberg 181a

Stan zachowania: L

Waga: 8,65 g Au

Rosja
Aukcja 7
293
2015-05-23