Włochy. Umberto I (1878-1900). 20 lire 1882 R, Rzym NGC MS65 PL - PIĘKNE
2 820,00 zł
Cena wywoławcza:
1 700,00 zł

Złota moneta o wadze 6,452 g  próby 900.

Egzemplarz otrzymał jeszcze dopisek PL, co oznacza iż takie monety nie występują jako bite stemplem lustrzanym - jednak oferowany przez nas egzemplarz nosi wszelkie cechy ówczesnych lustrzanek, czyli wspaniałe lustro mennicze i delikatne na wypukłych elementach monety co sprawia że wygląda jak lustrzanka.

Rzadka pozycja w tym stanie zachowania.

Friedberg 21; KM# 21

Stan zachowania: NGC MS65 PL

Włochy
Aukcja 34 - sesja V
5476