Włochy, Sardynis. Karol Feliks (1821-1831). 20 lirów 1828 L, Turyn
1 800,00 zł
Cena wywoławcza:
1 300,00 zł

Znak menniczy głowa orła.

Dużo połysku. Punktowe uszkodzenie w tle na awersie.

Friedberg 1136

Stan zachowania: 2-

Waga: 6,42 g Au

Włochy
Aukcja 34 - sesja V
5475