Włochy, Sardynis. Karol Feliks (1821-1831). 20 lirów 1828 L, Turyn
Cena wywoławcza:
1 300 PLN
1 800 PLN
Znak menniczy głowa orła.
Dużo połysku. Punktowe uszkodzenie w tle na awersie.
Friedberg 1136
Stan zachowania:
2-
6,42 g Au