Wielka Brytania. 1/2 korony 1920-1929, zestaw 61 sztuk
Cena wywoławcza:
700 PLN
840 PLN
W skład zestawu wchodzi 61 monet.
Monety obiegowe. Patyna. Duży zestaw.
KM# 818a, 835
Stan zachowania:
3-/4-
700 g Ag .500