USA. 5 centów 1873 - open 3, Philadelphia PCGS MS64 - PIĘKNE
Cena wywoławcza:
400 PLN
2 640 PLN
Połysk menniczy, subtelna patyna.
Do monety dołączony certyfikat autentyczności.
Bardzo rzadka pozycja w tym stanie zachowania.
Stan zachowania:
PCGS MS64