USA. 1/4 dolara 1893, Filadelfia – PIĘKNE
1 800,00 zł
Cena wywoławcza:
500,00 zł

Pięknie zachowana moneta ze szlachetną patyna.

KM 115

Stan zachowania: 1-/2+

Waga: 6,26 g Ag .900

USA
Aukcja 34 - sesja V
5435