USA. 1/4 dolara 1893, Filadelfia – PIĘKNE
Cena wywoławcza:
500 PLN
1 800 PLN
Pięknie zachowana moneta ze szlachetną patyna.
KM 115
Stan zachowania:
1-/2+
6,26 g Ag .900