USA. Dolar 1884 O, Nowy Orlean GCN MS66
Cena wywoławcza:
120 PLN
540 PLN
Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy.
Złotawa patyna przy rancie.
KM# 110
Stan zachowania:
GCN MS66