Szwajcaria. Talar 1623, Bazylea
Cena wywoławcza:
300 PLN
660 PLN
Aw: Herb miasta Bazylei i napis w otoku
Rw: Orzeł i napis w otoku
Nalot, patyna. Przyzwoicie zachowany.
Davenport 4604
Stan zachowania:
27,81 g Ag