Niemcy, Saksonia. Xaver (1763-1768). Medal 1764
Cena wywoławcza:
280 PLN
660 PLN
Patyna, dobre detale.
Dassdorf 1532; Slg. Merseburger 1898
Stan zachowania:
3+
21,78 g Ag
43 mm