Niemcy, Prusy. Fryderyk II (1740-1766). Medal 1763 upamiętnienie traktatu z Hubertusburga - bardzo ładny
Cena wywoławcza:
500 PLN
780 PLN
Medal zaprojektowany przez JL Oexleina, datowany cyframi rzymskimi na 1763 rok.
Bardzo ładnie zachowany. Kolorowa patyna.
Betts 446; Schulman, Pax 595; Olding 931; Henckel 1658
Stan zachowania:
1-/2+
21,86 g Ag
45 mm