Niemcy, Saksonia. Johan Georg I (1615-1656). Talar 1620, Drezno
Cena wywoławcza:
600 PLN
1 980 PLN
Aw.: Popiersie władcy w zbroi, w prawo z mieczem opartym o ramię, napis w otoku
Rw.: Wielopolowa tarcza herbowa dekorowana labrami, napis w otoku
Stara, ciemna patyna. Bardzo dobra prezencja.
Davenport 7601; Schnee 818
Stan zachowania:
2-/3+
29,12 g Ag