Niemcy, Saksonia. Johan Georg I (1615-1656). Talar 1620, Drezno
1 980,00 zł
Cena wywoławcza:
600,00 zł

Aw.: Popiersie władcy w zbroi, w prawo z mieczem opartym o ramię, napis w otoku
Rw.: Wielopolowa tarcza herbowa dekorowana labrami, napis w otoku

Stara, ciemna patyna. Bardzo dobra prezencja.

Davenport 7601; Schnee 818

Stan zachowania: 2-/3+

Waga: 29,12 g Ag

Niemcy
Aukcja 34 - sesja V
5318